This website uses cookies. By using the site you are agreeing to our Privacy Policy.

Country Name for Id 0; could not be determined

FOTOĞRAF VE RETRO TUTKUNU BABALAR İÇİN

“Neo Klasik” dizaynı ile dikkat çeken Instax Mini 90, üst üste çekim ve uzun pozlama modlarıyla fotoğraf tutkunu babaların elinden düşüremeyeceği bir hediye olacak…

01.06.2014
Fujifilm Instax 90

Fujifilm Instax 90

Fujifilm Instax 90

Fujifilm Instax 90

Fujifilm Instax 90

Fujifilm Instax 90

"Babalar Günü"nde babasına farklı bir hediye vermek isteyenler, Fujifilm’in Instax Mini 90 fotoğraf makinesi ile yaşanmışlıkları ve anıları geleceğe aktaracak.

Fotoğraf çekmeye meraklı babalar kadar fotoğrafının çekilmesinden hoşlanan babaların da tercihi olacak Instax Mini 90, “neo klasik” görünümü ile dikkat çekiyor. Babanızla fotoğraf tutkusunu paylaşmak, birlikte geçirdiğiniz anları fotoğraflamak ve bu çok özel anları saniyeler içinde karta basılı hale getirmek isteyenler için Instax Mini 90 fotoğraf makinesi, en uygun "Babalar Günü" hediyesi olacak.

Klasik dizayna sahip Instax Mini 90, geleneksel fotoğraf makinelerinin cazip özelliklerinden olan üst üste fotoğraf çekme ve uzun pozlama modlarıyla da dikkat çekiyor. Makro modu, yüksek performanslı flaşı, çocuk modu, parti modu, manzara modu ve parlaklık kontrolü ise Instax Mini 90’ı “neo klasik” konseptte öne çıkartan diğer özellikleri oluyor.

Babanıza duygularınızı anlatmakta zorlanıyorsanız, Instax Mini 90 fotoğraf makinesi bu konuda da size yardımcı oluyor. Babanızla birlikte çekeceğiniz fotoğrafları karta basılı halde saniyeler içinde sunan Instax Mini 90, duygularınızı yazıya dökmenize de imkan sağlıyor. Fotoğrafların altında bırakılan özel boşluklara “instax marker” ile duygularınızı yazabilecek, o anı fotoğraflarla olduğu gibi sözcüklerle de kayda geçebileceksiniz.

Sadece 296 gram olan Instax Mini 90, “Babalar Günü”nde anlamlı bir hediye arayanların ilk tercihi olacak. Fujifilm bayilerinden temin edebileceğiniz Instax Mini 90 fotoğraf makinelerini, https://www.fujifilmshop.com/ web adresinden satın alabilirsiniz. Satış fiyatı; 479 TL (KDV dahil).


Burcu Bölükbaşı Güvenlidal
Kurumsal İletişim Uzmanı / Corporate Communication Specialist
FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş.
Tel: +90 212 709 92 00
Email: burcu.guvenlidal(at)fujifilm.com(dot)tr  
Topics:
  • Photo Imaging