This website uses cookies. By using the site you are agreeing to our Privacy Policy.

Country Name for Id 0; could not be determined

FOTOĞRAFLARI CEP TELEFONLARINDAN ÇIKARTIN

ANILAR GERÇEK FOTOĞRAFA TAŞINIYOR

08.08.2014

Fujifilm Instax SHARE’i

Dijital ve analog teknolojiyi birleştiren Fujifilm, akıllı telefonlarındaki fotoğrafları istenilen yerde, saniyeler içinde karta basabilen Instax SHARE’i geliştirdi. Ücretsiz uygulama ve kablosuz bağlantı ile anında karta basılı fotoğraflar veren Instax SHARE, “Anıları gerçek fotoğraflarla geleceğe aktarıyor.

”Tüm dünyada olduğu gibi “fotoğraf baskı kültürünün gelişmesi” için Türkiye’de de çalışmalarını sürdüren Fujifilm, dijital ve analog teknolojinin kombinasyonuyla Instax SHARE’i geliştirdi. Instax SHARE, cep telefonları başta olmak üzere tabletlerle çekilen fotoğrafların saniyeler içinde karta basılı olarak alınmasına imkan sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Instax SHARE uygulaması ile anılar gerçek fotoğraflarla; her yerde, her zaman, kolay, hızlı ve eğlenceli olarak kalıcı hale getiriliyor.

Instax SHARE, hem IOS hem de Android sistem kullanan akıllı telefon ve tabletlerdeki fotoğrafları karta basılı olarak verirken, üzerine istenilen notu düşerek fotoğrafı kişiselleştiriyor. Kullanımı son derece basit olan ve her hangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen uygulama sayesinde, birkaç dokunuşla Instax SHARE’e bağlanarak fotoğraflar basılabiliyor. Hem pil, hem de elektrik ile çalışarak istenilen her yerde baskı imkanı veren ürün; yer, tarih, zaman ve hava durumu gibi bilgileri otomatik olarak yazıyor, aynı kareden istenilen adette çoğaltabiliyor. 6.2 cm x 4.6 cm boyutlarında karta basılı fotoğraflar veren Instax SHARE’in ağırlığı ise sadece 253 gram.

SOSYAL MEDYA İLE UYUMLU
Uygulama içindeki farklı şablonları sayesinde baskı işlemini zevkli hale getiren Instax SHARE, sosyal medya ile de uyumlu. Çekilen fotoğrafların yanı sıra Facebook ve Instagram’da etiketlenen fotoğrafları da “like” sayılarıyla basabiliyor. Kullanılan Instax mini kartlar ise Fujifilm’e ait özel bir teknikle üretildi. Bu teknik, diğer ısı yöntemli baskı çözümlerinden farklı olarak, basılan fotoğrafın uzun yıllar kalıcı olmasını sağlıyor.

TATİL ANILARINI ANINDA PAYLAŞIN
Anıları gerçek fotoğraflarla paylaşarak kalıcı olmalarını sağlayan Instax SHARE, özellikle tatillerde çekilen gerçek zamanlı seyahat karelerini dijital ortamda kaybolmalarına izin vermeden gelecek kuşaklara aktarabilecek. Tüm dünyada büyük ilgi gören Fujifim’in Instax serisi fotoğraf makinesi kullanıcılarından gelen talepler üzerine geliştirilen bu teknoloji, arkadaş ortamlarında birlikte fotoğraf baskıları yaparken paylaşımları da kolaylaştırıyor.

TÜM DÜNYA İLE AYNI ANDA
Dijitalleşmenin yanında gelecek kuşaklara kalıcı anılar bırakılması için “fotoğrafların karta basılmasını” her koşulda destekleyen Fujifilm, bu yeni teknolojiyi tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de piyasaya sürdü. 449 TL satış fiyatıyla piyasada olan Instax SHARE ve kartları, Fujifilm Shop’lar ve Fujifilm bayilerinin yanı sıra www.fujifilmshop.com adresi üzerinden de temin edilebilir.

Burcu Bölükbaşı Güvenlidal
Kurumsal İletişim Uzmanı / Corporate Communication Specialist
FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş.
Tel: +90 212 709 92 00
Email: burcu.guvenlidal(at)fujifilm.com(dot)tr  

Files:

Topics:
  • Photo Imaging